Дитяча водна зброя пістолет водний з рюкзаком Сова

- Немає в наявності
- Код: 23103
322 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водний насос з балоном зроблений в яскравому, оригінальному дизайні - у формі кумедної сови. Приємні контрастні кольори і вилиті елементи гармонійно комбінуються між собою і надають зброї ще більше мультяшності. Габарити рюкзака 35 х 5 х 31 см.
Особливості:
Особливості:
- довжина струму 4-6 м.
- стильний барвистий принт;
- текстильні регульовані ремінці;
- пістолет із потужним водним потоком;
- об'ємний балон.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Максимальна дальність стрільби | 6 м |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Водне зброю |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Колір | Синій |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 350 мм |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Ширина упакування | 50 мм |
- Ціна: 322 ₴

