Дитячий Намет в сумці Куб 86 х 86 х 106 см

- Немає в наявності
- Код: 23114
1 015 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий намет «Чарівний будиночок» дасть дитині можливість побути наодинці з собою, оскільки приватний простір для кожної людини є необхідною потребою!
Намет, зроблений в яскравому дизайні, приверне увагу дитини, а простота збірки, вологостійкий матеріал її виготовлення і безпечний каркас неодмінно потішать батьків.
Цей намет можна встановити вдома, він чудово вписується в інтер’єр дитячої кімнати, а також брати з собою на пікнік. Він упакован в зручну торбину на зміїці і комплектується чотирма кілочками. Розмір намету 86 х 106 см.
Намет, зроблений в яскравому дизайні, приверне увагу дитини, а простота збірки, вологостійкий матеріал її виготовлення і безпечний каркас неодмінно потішать батьків.
Цей намет можна встановити вдома, він чудово вписується в інтер’єр дитячої кімнати, а також брати з собою на пікнік. Він упакован в зручну торбину на зміїці і комплектується чотирма кілочками. Розмір намету 86 х 106 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Різні кольори |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 860 мм |
| Довжина | 860 мм |
| Висота | 1060 мм |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 015 ₴
