Дитячий Намет Куб 92 х 92 х 105 см

- Немає в наявності
- Код: 23116
911 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожна дитина мріє про свій затишний куточок, де можна сховатися від усіх і пограти з улюбленою іграшкою, почитати книжку або просто посидіти і помріяти про щось. Саме для таких цілей і служить ігровий намет.
Намет можна встановити у себе у дворі, взяти з собою на пляж або грати з нею вдома. Зібраний виріб є легким і невеликим круглим пакетиком і не займе багато місця. Збирати намет досить легко, тому з установкою може впоратися навіть дитина.
Ігровий намет розвиває уяву, даючи дитині відчуття певної свободи від невсипущого батьківського контролю, але разом з тим дозволяє мамі з татом точно знати, де в цей момент грає їх малюк.
Розмір намету 92 х 92 х 105 см.
Намет можна встановити у себе у дворі, взяти з собою на пляж або грати з нею вдома. Зібраний виріб є легким і невеликим круглим пакетиком і не займе багато місця. Збирати намет досить легко, тому з установкою може впоратися навіть дитина.
Ігровий намет розвиває уяву, даючи дитині відчуття певної свободи від невсипущого батьківського контролю, але разом з тим дозволяє мамі з татом точно знати, де в цей момент грає їх малюк.
Розмір намету 92 х 92 х 105 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Різні кольори |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 920 мм |
| Довжина | 920 мм |
| Висота | 1050 мм |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 911 ₴
