Дитячий намет з тунелем Трансформери 270 х 92 х 92 см

-12%
- Готово до відправки
- Код: 23119
1 548 ₴
1 360 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожна дитина мріє про свій затишний куточок, де можна сховатися від усіх і пограти з улюбленою іграшкою, почитати книжку або просто посидіти і помріяти про щось. Саме для таких цілей і служить ігровий намет.
Намет з тунелем можна встановити у себе у дворі, взяти з собою на пляж або грати з нею вдома. Зібраний виріб є легким і невеликим круглим пакетиком і не займе багато місця. Розмір намету: 270 х 92 х 92 см.
Особливість:
- Два намети з’єднані тунелем
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Розмір намету: 270 х 92 х 92 см
- Упаковка: Сумка
- Габарити упаковки: 50 х 5 х 50 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тунель |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Червоний |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 920 мм |
| Довжина | 2700 мм |
| Висота | 920 мм |
| Персонажі | Transformers |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 360 ₴


