Дитяча палата У пошуках Немо 72 х 72 92

- Немає в наявності
- Код: 23125
581 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Організуйте своїй дитині власний затишний куточок, в якому він зможе поринути у чарівний світ разом із наметом!
Особливість:
- яскравий і оригінальний дизайн;
- персонажі улюбленого всіма дітьми мультфільму про рибок;
- міцна трикутна рамка;
- барвисті двері на зав'язках та липучках;
- прозорі вставки у вигляді вікон.
Кожна дитина мріє про свій затишний куточок, де можна сховатися від усіх і пограти з улюбленою іграшкою, почитати книжку або просто посидіти і помріяти про щось. Саме для таких цілей і служить ігровий намет! Намет можна встановити у себе у дворі, взяти з собою на пляж або грати з ним вдома. Зібраний виріб є легкою і невеликою сумкою з ручками і не займає багато місця. Ігровий намет розвиває уяву, даючи дитині відчуття певної свободи від невсипущого батьківського контролю, але водночас дозволяє мамі з татом точно знати, де в цей момент грає їхнє маля.
Розмір намету: 72 х 72 х 92 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Блакитний |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 720 мм |
| Довжина | 720 мм |
| Висота | 920 мм |
| Персонажі | В пошуках Немо |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 581 ₴
