Дитячий намет піраміда Бебі Шарк 72 х 72 х 94 см

-27%
- Готово до відправки
- Код: 23131
812 ₴
596 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий намет 888-029 дасть можливість дитині усамітнитися з самим собою, адже особистий простір для кожної людини – необхідна потреба!
Намет, виконаний в яскравому дизайні, приверне увагу малюка, а простота збірки, вологостійкий матеріал його виготовлення і безпечний каркас неодмінно порадують батьків.
Даний намет можна встановити вдома, він прекрасно впишеться в інтер'єр дитячої кімнати, а також можна брати його з собою на пікнік. Він упакований в зручну сумку на блискавці.
Розміри в розкладеному вигляді - 72 х 72 х 94 см.
Намет, виконаний в яскравому дизайні, приверне увагу малюка, а простота збірки, вологостійкий матеріал його виготовлення і безпечний каркас неодмінно порадують батьків.
Даний намет можна встановити вдома, він прекрасно впишеться в інтер'єр дитячої кімнати, а також можна брати його з собою на пікнік. Він упакований в зручну сумку на блискавці.
Розміри в розкладеному вигляді - 72 х 72 х 94 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Синій |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 720 мм |
| Довжина | 720 мм |
| Висота | 940 мм |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 596 ₴




