Дитяча намета Замок для принцес 125 х 92 х 92 92

-10%
- Готово до відправки
- Код: 23134
945 ₴
854 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гарний намет з малюнком різних принцес стане замком для вашої малечі.
Намет у сумці, який за секунду перетворюється на справжній замок, стане незамінною річчю у вашому домі та в подорожі. У вашому домі завжди знайдеться місце для зберігання іграшок, а на палючому сонці на березі моря або річки ваша дитина завжди буде в безпеці.
Розмір намету 125 х 92 х 92 см.
Особливість:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- намет виконаний в круглій формі з конусним дахом;
- в наметі є вставки сітки, які дозволяють добре циркулювати повітрю;
- у намету є застібка для того, щоб його можна було закрити зовні;
- з наметом в комплекті мішок з двома ручками для його зручного транспортування;
- намет легко розбирається і збирається;
- в комплекті є трубки для збірки.
Комплектація:
- намет
- сумка
- з'єднувальні трубки
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Розмір намету: 125 х 92 х 92 см
- Упаковка: Сумка
- Габарити упаковки: 38 х 38 х 10 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Рожевий |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 920 мм |
| Довжина | 920 мм |
| Висота | 1250 мм |
| Персонажі | Disney |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
- Ціна: 854 ₴

