Дитячий намет з куполом Динозаври 93 х 93 х 135 см

- Немає в наявності
- Код: 23139
1 051 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожен з нас у дитинстві мріяв знайти свій власний маленький і дуже затишний куточок. Сучасні виробники дитячих іграшок подбали про те, щоб дитяча мрія стала реальністю. Представляємо Вам чудовий дитячий намет X 001 В, який зручно розташувати вдома або взяти з собою на природу, захищаючи дитину від потрапляння прямих сонячних променів.
Особливість:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- намет складається в спеціальну сумочку для компактного зберігання і транспортування;
- намет дуже легко розкладається і складається;
- має купол, тому дитина може в ньому стояти;
- розмір: 93 х 93 х 135 см;
- колір - синій;
- намет прикрашений зображеннями динозаврів;
- має сітчасті ділянки для циркуляції повітря;
- невибагливий у догляді, легко миється.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Синій |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 930 мм |
| Довжина | 930 мм |
| Висота | 1350 мм |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 051 ₴
