Дитячий намет в сумці Космічний автобус 70 х 70 х 100 см

- Немає в наявності
- Код: 23143
820 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підростаючи, діти починають створювати затишні куточки у вигляді хатин з ковдр і подушок, щоб мати свій особистий простір. Сучасні виробники дитячих іграшок подбали про те, щоб дитяча мрія про власний маленький і дуже затишний куточок стала реальністю. Представляємо Вам чудовий дитячий намет, який зручно розташувати вдома або взяти з собою на природу, захищаючи дитину від потрапляння прямих сонячних променів.
Особливістю цього намету є його стилізація під галактичний автобус, прикрашений планетами і зірками.
Особливість:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- намет складається в спеціальну сумочку для компактного зберігання і транспортування;
- намет дуже легко розкладається і складається;
- розмір: 70 х 70 х 100 см;
- колір - фіолетовий;
- стилізований під автобус;
- має сітчасті ділянки для циркуляції повітря;
- зверху розташовані два люки;
- невибагливий у догляді, легко миється.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Фіолетовий |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Висота | 700 мм |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
- Ціна: 820 ₴
