Дитячий намет з тунелем Веселі тварини 270 х 92 х 92 см

- Немає в наявності
- Код: 23148
1 598 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Думаєте, як порадувати дитину чимось особливим?! Подаруйте їй ігровий міні-комплекс наметів. Кожен з нас у дитинстві мріяв знайти свій власний маленький і дуже затишний куточок. Сучасні виробники дитячих іграшок подбали про те, щоб дитяча мрія стала реальністю. Представляємо Вам цікавий дитячий намет з тунелем, який зручно розташувати вдома або взяти з собою на природу, захищаючи дитину від потрапляння прямих сонячних променів.
Ігрова зона складається з намету у вигляді куба і намету-трапеції, з'єднаних між собою тунелем.
Особливість:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- намет складається в спеціальну сумочку для компактного зберігання і транспортування;
- намет дуже легко розкладається і складається;
- збірно-розбірна конструкція;
- розмір: 270 х 92 х 92 см;
- колір - жовтий;
- намет прикрашений в тематиці зоопарку;
- має сітчасті ділянки для циркуляції повітря;
- невибагливий у догляді, легко миється.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тунель |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Жовтий |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 920 мм |
| Довжина | 2700 мм |
| Висота | 920 мм |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 598 ₴
- Спосіб упаковки: 1
