Дитячий намет Людина Павук 90 х 77 х 77 см

- Немає в наявності
- Код: 23150
662 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий намет - це місце усамітнення, таємна печерка, особистий куточок, про який мріє кожна дитина. Якщо раніше для створення власного затишного містечка доводилося стягувати в кімнату всі стільці і ковдри, то зараз достатньо одного руху, щоб маленька компактна сумочка перетворилася на цілий казковий будиночок.
Особливість:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- виконаний з якісних полімерних матеріалів;
- намет з одного боку зроблений з сітчастого матеріалу для кращої вентиляції, з іншого - обладнаний шторкою-дверима на липучках;
- яскравий і барвистий, із зображеннями найвідомішого супергероя-павучка;
- розміри: висота - 90 см, ширина - 77 см.
За допомогою цього милого намету Ви зможете з легкістю обладнати особистий куточок своїй дитині вдома, в гостях або на природі. На вулиці він стане прекрасним рішенням для захисту від агресивного сонця.
Комплектація:
- намет;
- сумочка з ручками для зручного зберігання і транспортування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Червоний |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 770 мм |
| Довжина | 770 мм |
| Висота | 900 мм |
| Персонажі | Spider-Man |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
- Ціна: 662 ₴
