Дитячий намет будиночок Океан 100 х 70 х 110 см

- Немає в наявності
- Код: 23153
840 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожна дитина мріє про власний затишний куточок для ігор. Яскравий намет - це чудове місце, де малюк зможе побути наодинці, розважитися і влаштувати справжній власний побут.
Особливість:
- сучасний і дуже стильний аксесуар;
- міцний каркас;
- вставки у вигляді віконець;
- барвистий принт;
- має сітчасті ділянки для циркуляції повітря;
- розмір намету в зібраному вигляді - 100х70х110 см.
Зібрати цей аксесуар не складе ніяких труднощів. Каркас виконаний з м'якого, пружного дроту, що робить конструкцію легкою, компактною і при цьому досить міцною.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Синій |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 840 ₴
