Дитячий намет Космос 90 х 90 х 90 см

- Немає в наявності
- Код: 23154
622 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий намет - це справжній затишний куточок малюка, в якому він зможе погортати улюблену книжку, помріяти, лежачи на м'якому і затишному пледі або облаштувати свій особистий міні-простір з улюбленими предметами та іграшками.
Особливість:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- розміри намету: 90 х 90 х 90 см;
- тематика - космос;
- легке складання;
- зручна сумка для зберігання і транспортування;
- сітчаста сторона для вентиляції простору;
- намет можна встановити вдома або взяти з собою на прогулянку;
- легке очищення, достатньо протерти вологою губкою;
- має форму трапеції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Синій |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 900 мм |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
- Ціна: 622 ₴
