Дитяча сумочка силіконова Слон Джамбо

-25%
- Готово до відправки
- Код: 23161
403 ₴
303 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумочка у вигляді кумедної мордашки з улюбленого мультфільму - це поєднання неймовірно чудового дизайну, кольорових деталей і приємного на дотик матеріалу.
У ній зручно зберігати свої заощадження, дитячу косметику або аксесуари.
Такий чудовий аксесуар підкреслює особистість вашої дитини і зробить її ще щасливішою.
Особливість:
У ній зручно зберігати свої заощадження, дитячу косметику або аксесуари.
Такий чудовий аксесуар підкреслює особистість вашої дитини і зробить її ще щасливішою.
Особливість:
- сумочка у вигляді чарівної мордашки;
- регульований ремінець;
- 1 відділення;
- закривається на змійку;
- матеріал - гума.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 12 см |
| Глибина | 2 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 12 см |
- Ціна: 303 ₴
