Будиночок Свинка Пеппа 8 героїв та машинка Блакитна

- Немає в наявності
- Код: 23168
695 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір будиночок, в якому проживає щаслива родина відомого мультсеріалу, сподобається кожному малюку. Адже граючи зі своїми улюбленими персонажами, дитина зможе вигадувати та втілювати веселі сюжети.
Комплектація:
Комплектація:
- казковий будиночок;
- машина;
- набір посуду;
- кухонне начиння;
- 8 фігурок персонажів (голова, ніжки та ручки рухливі)
Характеристики:
- Упаковка: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Блакитний
- Габарити будиночка: 18 х 6 х 16 см
- Габарити упаковки: 38 х 15 х 23 см
- Колір: від 3 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Свинка Пеппа |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялькові будиночки/замки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 23168 |
- Ціна: 695 ₴
