Пупс функціональний "Baby Love" 8 функцій, з аксесуарами

- Немає в наявності
- Код: 23229
1 216 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чарівний пупс Baby Love – має повну схожість з всесвітньо відомим брендом Baby born – найкращий подарунок для дівчинки! Даний набір стане чудовим приводом не нудьгувати і підійде для дітей від року.
Милий пупс має безліч функцій, які роблять його схожим на справжнє немовля.
Пупс має такі функції:
- Можливість купання. Сама лялька виконана з твердих матеріалів, які дозволяють її купати в справжній воді.
- Крім цього, пупс вміє пити з пляшечки.
- Годувати пупса-немовля можна з тарілочки спеціально приготовленою сумішшю, яка є в наборі.
- У комплект також входить підгузник, в якому малюк зможе мочитися, якщо попередньо напоїти його з пляшечки.
- Для функції ходіння на горщик пупса необхідно роздягнути і, посадивши на нього, натиснути на пупок.
- Ручки і ніжки пупсика рухливі.
- Якщо натиснути на ручку немовляти, з його очей потечуть сльози. Плач не супроводжується звуковими ефектами.
- Крім цього, очі ляльки закриваються, якщо її покласти на спину.
Для виконання всіх функцій, пупс додатково комплектується набором необхідних аксесуарів, які допоможуть дівчинці доглядати за ним:
- горщик,
- тарілка з ложкою,
- пляшечка для годування,
- пакетик з кашкою,
- підгузник,
- пустушка,
- браслетики,
- ID-картка.
Вісім функцій пупса і набір аксесуарів дозволяють розігрувати найрізноманітніші сюжетно-рольові ігри, при цьому вчитися турботі і відповідальності і просто проводити час весело і невимушено!
Характеристики:
- Упаковка: Коробка
- Колір: Рожевий
- Вага в упаковці: 1176 г
- Габарити в упаковці: 37 x 18 x 32 см
- Висота ляльки: 35 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Комбінований
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baby Born |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пупс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 42 см |
| Вага | 1176 г |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Висота упаковки | 380 мм |
- Ціна: 1 216 ₴
