Дитяча водна зброя пістолет водний з рюкзаком Машинка Синій

- Немає в наявності
- Код: 23232
390 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водний автомат від "TK Union Group" - новий хіт цього літа!
Ергономічна ємкість для води пофарбована у яскраві, літні кольори і виготовлена у вигляді спортивної машинки.
Для того щоб привести водну зброю у бойову готовність, достатньо лише зафіксувати лямки в спеціальних відсіках, вкрутити трубку від пістолета, зняти клапан і наповнити балон водою. Дальність струму води 6-8 м.
Особливість:
Ергономічна ємкість для води пофарбована у яскраві, літні кольори і виготовлена у вигляді спортивної машинки.
Для того щоб привести водну зброю у бойову готовність, достатньо лише зафіксувати лямки в спеціальних відсіках, вкрутити трубку від пістолета, зняти клапан і наповнити балон водою. Дальність струму води 6-8 м.
Особливість:
- стильний барвистий дизайн.
- модель представлена у трьох кольорах;
- текстильні ремешки;
- пістолет із потужним водним потоком;
- об'ємний балон.
- дальність стрільби 6-8 м
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Максимальна дальність стрільби | 6 м |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Водне зброю |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 163 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 390 ₴




