Водний автомат бластер Синій 37 см

- Немає в наявності
- Код: 23235
277 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча зброя з балоном для води. Основна особливість пістолета - це об'ємний балон і потужне накачування тиску.
Водна зброя зроблена з якісного первинного пластику, який не вигорає на сонці. Зброя стріляє водою на 6-8 метрів.
Особливість:
Розмір автомата 37 х 15 х 6 см
Водна зброя зроблена з якісного первинного пластику, який не вигорає на сонці. Зброя стріляє водою на 6-8 метрів.
Особливість:
- об’ ємний балон;
- зручна ручка для транспортування;
- потужне накачування тиску.
- струмінь води 6-8 м
Розмір автомата 37 х 15 х 6 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Максимальна дальність стрільби | 8 м |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Водне зброю |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 277 ₴
