Водний автомат бластер ТК Червоний 38 см

- Немає в наявності
- Код: 23237
295 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча зброя водяний автомат із балоном для води. Головна особливість пістолета — об'ємний балон і потужна накачування тиску.
Водна зброя виготовлена з якісного первинного пластику, який не блякне на сонці. Зброя стріляє водою на 6-8 метрів.
Особливість:
Водна зброя виготовлена з якісного первинного пластику, який не блякне на сонці. Зброя стріляє водою на 6-8 метрів.
Особливість:
- об'ємний балон;
- зручна ручка для транспортування;
- потужна накачування тиску.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Водне зброю |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Колір | Червоний |
| Максимальна дальність стрільби | 8 м |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 190 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
- Ціна: 295 ₴
