Водний Пістолет з рюкзаком Насос з Балоном Собака Вид 3

- Немає в наявності
- Код: 23244
308 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водний насос з балоном - це нова знахідка для веселих компаній і літніх дитячих ігор! Оригінальна модель зброї підходить як хлопцям, так і дівчатам. Конструкція дуже легка, але водночас надпрочна.
Особливість:
Особливість:
- дальність струмені 6-8 м
- сучасний дизайн.
- ергономічна конструкція;
- стильний барвистий принт;
- текстильні лямочки;
- пістолет із потужним водним потоком.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Тип | Водне зброю |
| Максимальна дальність стрільби | 8 м |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 235 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 308 ₴

