Інтерактивна іграшка Бджола із сенсорним керуванням Біла від 3 років

- Немає в наявності
- Код: 23248
624 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця мила бджілка стане новим кумедним другом для вашої дитини і завдяки їй батьки зможуть навчити малюка не боятися цих працьовитих і важливих для природи комах.
Ви тільки погляньте на це крихітне створіння, що махає прозорими крильцями та бадьоро перебирає лапками під дзвінко лунаючі звуки!
Іграшка працює від вбудованого акумулятора, реагує на дотики. Бджілка ходить і видає кумедні звуки. Під час руху махає крильцями та світиться різними кольорами.
Особливості:
- бджілка ходить і одночасно рухає крильцями
- виготовлена з якісних полімерних матеріалів;
- кожна складова бджілки чудово деталізована;
- сенсорний контроль;
- іграшка має привабливе забарвлення;
- здатна відтворювати кілька звукових ефектів;
- позіхає і хропе, перебуваючи в сплячому режимі;
- має підсвічування;
- знімне взуття;
- працює від вбудованого акумулятора;
- USB-кабель у комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 14 см |
| Довжина | 11 см |
| Висота | 12 см |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функція автоматичного відключення | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 624 ₴


