Водний Пістолет з Рюкзаком Насос з Балоном Поліцейська машина Синій

- Немає в наявності
- Код: 23252
411 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водний пістолет від TK Group зроблений у вигляді компактного рюкзачка, з барвистим зображенням милої машинки. Іграшка є ергономічною посудиною для води, яку можна закріпити, як рюкзак, за допомогою лямок.
Щоб активувати водну зброю у бойову готовність, достатньо лише:
Щоб активувати водну зброю у бойову готовність, достатньо лише:
- зафіксувати лямки в спеціальних відсіках;
- вкрутити трубку, яка йде від пістолета;
- зняти клапан і наповнити балон водою.
- дальність струмені води 6-8 м
- сучасний дизайн.
- пістолет із потужним водним потоком;
- об’ ємний балон;
- ремешки, що регулюються.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Максимальна дальність стрільби | 8 м |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Водне зброю |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 411 ₴
