Фігурка Людина Павук Марвел 30 см Marvel Спайдермен

- Немає в наявності
- Код: 23257
464 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивна фігурка Людина Павук | Spider-Man "Месники", 30 см. Рухливі руки, ноги і голова, а також має звукові ефекти. Іграшка зроблена з нетоксичного пластику абсолютно без запаху. Фігурка має на спині каркас у вигляді павука щупалець. Висока деталізація фігурки дозволить дитині повністю поринути у гру. Ваша дитина буде в захваті від такого подарунка!
Особливості:
- рухлива голова: вгору, вбік.
- рухливі руки в плечах
- рухливі ноги
- кнопка активації звуку.
Характеристики:
- Упаковка: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Тип ел-тів живлення: Батарейки
- Ел-ти живлення в комплекті: Є
- Розмір упаковки: 31 х 17 х 6 см
- Висота фігурки: 30 см
- Вік: від 3 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Герой кіно |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Висота | 30 мм |
| Тип живлення | Батарейки |
| Персонажі | Spider-Man |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 170 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 310 мм |
- Ціна: 464 ₴
