Трансформер Тобот мини Tobot mini ZERO

- Немає в наявності
- Код: 23330
361 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Tobot mini ZERO Трансформер біло-синього кольору. Виконаний із пластику. Висота трансформера 12см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Tobot |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Білий |
| Ширина | 50 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 23330 |
- Ціна: 361 ₴


