Лялька Лілія "Зоряна принцеса" з аксесуарами 30 см Вид 2

- Готово до відправки
- Код: 23366
618 ₴
547 ₴
З чарівною лялькою Лілія з колекційної серії "Зоряна принцеса" кожна маленька дівчинка може повірити в казку і поринути в чарівний світ чудес, а також придбати нову лялькову подружку, яка буде супроводжувати її у всіх фантастичних пригодах!
Витончені риси обличчя лялькової красуні з перших секунд зачарують кожну маленьку дівчинку. Виразні карі очі, акуратний кирпатий носик і біла широка посмішка надають їй особливого шарму і захоплення. Довге, шовковисте волосся акуратно укладене в зачіску. Їх можна розчісувати та моделювати різні стильні укладки.
Зоряна принцеса одягнена в розкішне королівське вбрання. Пишна, вечірня сукня виконана в сріблястих відтінках і вишукано прикрашена блискучими паєтками, обшита ніжною атласною стрічкою, і доповнена перламутровими перлами. А на ніжках взуті модні чорні босоніжки.
Також з чудовою лялькою в комплект входять додаткові аксесуари у вигляді стильної сумочки, гребінця для волосся та дерев'яної таблички для напису крейдою.
Куклка зроблена з високоякісного пластику і має багато точок артикуляції, руки згинаються в ліктах і зап'ястях, а ноги в колінах.
Комплектація:
- лялька
- гребінець
- сумочка
- табличка для написів
Зріст ляльки - 30 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 4 см |
| Довжина | 5 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 320 мм |
- Ціна: 547 ₴
