Лялька Лілія "Лісова принцеса" з аксесуарами 30 см Вид 5

- Готово до відправки
- Код: 23370
593 ₴
527 ₴
У таємничому та чарівному лісі живе неземна лялечка “Лілія". Її чудовий образ захоплює кожного, хто побачить цю казкову принцесу. Витончені риси обличчя, оксамитова шкіра і витончені, тоненькі пальчики свідчать про благородне походження. Міндалевидні карі очі, акуратний носик і приємна усмішка надають їй неповторного вигляду. Густе шовковисте волосся акуратно зібране в зачіску, їх можна розчісувати і модувати різними стильними укладками.
Лісова принцеса вбрана в ефектну сукню кольору пудри, яке вишукано прикрашене пишною фатиновою спідничкою зі срібним напиленням і обшито ажурними мереживами.
Не обійшлося в наборі без красивих додаткових аксесуарів. Це елегантна сумочка, дві заколки для волосся і красивого манекена на підставці для одягу.
Куклка зроблена з високоякісного пластику і має багато точок артикуляції, руки згинаються в ліктах і зап'ястях, а ноги в колінах.
Комплектація:
- лялька
- сумочка
- дві заколки
- манекен для сукні
Зріст ляльки - 30 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 4 см |
| Довжина | 5 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 330 мм |
- Ціна: 527 ₴
