Лялька Лілія "Принцеса листопада" з аксесуарами 30 см Вид 6

-11%
- Готово до відправки
- Код: 23392
609 ₴
539 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Листопад - це чудове природне явище, яке зігріває серце і тішить око. А творить цю красу прекрасна Принцеса листопада.
Особливість:
- м'який і стильний дизайн.
- аристократичні риси обличчя;
- довге шовковисте волосся.
- привабливе вбрання справжньої модниці;
- багато аксесуарів;
- має 11 точок артикуляції, що дозволяє їй рухатися і приймати різні пози.
Стильна красуня проведе Вашу дитину в казковий світ золотого листя та зливи. Неперевершене вбрання принцеси відповідає її величі: шикарна сукня з шоколадним топом у рубчик і блакитною спідницею з мереживними вставками. Блондинисте шовковисте волосся укладене в елегантний кінський хвіст, а на голові красується тіара. У комплект йде гребінець та букет квітів.
Зріст ляльки - 30 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 4 см |
| Довжина | 5 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 28 мм |
| Ширина упакування | 7 мм |
| Висота упаковки | 35 мм |
- Ціна: 539 ₴
