Лялька Лілія "Чарівна принцеса" з аксесуарами 30 см Вид 4

-11%
- Готово до відправки
- Код: 23397
628 ₴
556 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лялька "Чарівна принцеса" казкова покровителька чарівництва та доброї магії, яка неодмінно створить особливу атмосферу для розігрування фантастичних сюжетів!
Довговолоса красуня має бездоганну зовнішність і ідеальний естетичний смак. Легкий макіяж, акуратна зачіска та шикарна сукня з модними аксесуарами надають їй особливого шарму та захоплення.
Чарівна принцеса одягнена в ефектний сарафан та вишукано прикрашений тоненьким, атласним бантиком на поясі.
Не обійшлося в наборі й без красивих додаткових аксесуарів. Йдеться про елегантну сумочку та масажний гребінець.
Лялечка виготовлена з високоякісного пластику та має безліч точок артикуляції, руки згинаються в ліктях і зап'ястках, а ноги в колінах.
Зріст ляльки — 30 см.
Довговолоса красуня має бездоганну зовнішність і ідеальний естетичний смак. Легкий макіяж, акуратна зачіска та шикарна сукня з модними аксесуарами надають їй особливого шарму та захоплення.
Чарівна принцеса одягнена в ефектний сарафан та вишукано прикрашений тоненьким, атласним бантиком на поясі.
Не обійшлося в наборі й без красивих додаткових аксесуарів. Йдеться про елегантну сумочку та масажний гребінець.
Лялечка виготовлена з високоякісного пластику та має безліч точок артикуляції, руки згинаються в ліктях і зап'ястках, а ноги в колінах.
Зріст ляльки — 30 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 4 см |
| Довжина | 5 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
- Ціна: 556 ₴
