Лялька Лілія "Принсеса музики" з аксесуарами 30 см Вид 1

-11%
- Готово до відправки
- Код: 23398
566 ₴
503 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Всесвітня слава, бурхливі овації та віддані фанати – це все про відому принцесу музики!
Витончені риси обличчя лялькової красуні з перших секунд зачарують кожну маленьку дівчинку. Виразні карі очі, акуратний кирпатий носик і біла широка посмішка надають їй особливого шарму і захоплення. Довге, шовковисте волосся акуратно укладене в зачіску. Їх можна розчісувати та моделювати різні стильні укладки.
На свій яскравий сольний концерт і для отримання чергової музичної нагороди лялечка вирішила надіти найрозкішніше вбрання! Ефектна сукня з пишною спідницею вишукано прикрашена фатином та атласними стрічками. А на ніжках взуті чорні, класичні босоніжки.
Також з чарівною куклою до комплекту входять додаткові аксесуари у вигляді модної сумочки, гребінця для волосся і навушників. І від вдячних фанатів принцеса музика отримала прекрасний букет квітів.
Куклка зроблена з високоякісного пластику і має багато точок артикуляції, руки згинаються в ліктах і зап'ястях, а ноги в колінах.
Зріст ляльки - 30 см.
Витончені риси обличчя лялькової красуні з перших секунд зачарують кожну маленьку дівчинку. Виразні карі очі, акуратний кирпатий носик і біла широка посмішка надають їй особливого шарму і захоплення. Довге, шовковисте волосся акуратно укладене в зачіску. Їх можна розчісувати та моделювати різні стильні укладки.
На свій яскравий сольний концерт і для отримання чергової музичної нагороди лялечка вирішила надіти найрозкішніше вбрання! Ефектна сукня з пишною спідницею вишукано прикрашена фатином та атласними стрічками. А на ніжках взуті чорні, класичні босоніжки.
Також з чарівною куклою до комплекту входять додаткові аксесуари у вигляді модної сумочки, гребінця для волосся і навушників. І від вдячних фанатів принцеса музика отримала прекрасний букет квітів.
Куклка зроблена з високоякісного пластику і має багато точок артикуляції, руки згинаються в ліктах і зап'ястях, а ноги в колінах.
Зріст ляльки - 30 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 4 см |
| Довжина | 5 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 340 мм |
- Ціна: 503 ₴
