Залізниця Power Train, довжина колії 335 см

- Немає в наявності
- Код: 23401
836 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Залізниця від бренду Shantou Jinxing з вантажною платформою не залишить байдужою не тільки дитину, а й дорослу!
З цим набором вам будуть підвладні найдивовижніші сюжети подорожей, адже тут є залізниця довжиною 3 метри, локомотив, вагон, автоматизована вантажна платформа, а також станція та ігрові аксесуари.
Всі елементи виконані з міцного і безпечного пластику, вони мають забарвлення, що не подразнює погляд. Набір упакований у яскраву картонну коробку, в якій так приємно даруватиме дитині!
Дуже простий і зрозумілий принцип з'єднання деталей робить іграшку доступною для дітей від 4 років.
Особливість:
- Розвилка зі шлагбаумом та семофорами
- Можливість об’ єднання наборів Power Train між собою
- Локомотив має кнопку увімкнення\виключення і два режими швидкості
- Рекомендований вік: від 4 років
- Довжина залізниці: 3 м
- Габарити у зібраному вигляді: 104,5 х 64 см
- Габарити упаковки: 46 х 27 х 7 см
Комплектація:
- Діталі залізниці
- Локомотив
- 2 вагона
Локомотив працює від 2 батарейки типу ААА (немає в комплекті)
Розвилка працює від 2 батарейки типу ААА (немає в комплекті)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BSQ |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Висота у зібраному вигляді | 250 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 1045 мм |
| Комплектація іграшки | Стартовий набір, Вагон, Локомотив, Платформа |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Протяжність дороги | 3.35 м |
| Стан | Новий |
| Тип | Залізниця |
| Тип живлення | Батарейки |
| Ширина у зібраному вигляді | 640 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 836 ₴





