Гумовий дракон 31 см зі звуком

- Немає в наявності
- Код: 23410
516 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доісторична химера виконана у вигляді лютого триголового дракона, який перенесе свого власника у світ фантастичних пригод та захоплюючих битв! Розмір дракона 31 х 45 см.
Особливість:
Особливість:
- відмінний дизайн та гарна деталізація;
- знімний музичний чіп;
- мерехтливе підсвічування;
- ефектні звуки реву;
- дракон виконаний з високоякісної гуми, а як наповнення використовується гіпоалергенний синтепон.
Все тіло вкрите нерівною зміїною шкірою та наростами, що йдуть уздовж усієї спини. А крила, як на кістках, доповнені небезпечними шпильками.
Фігурка виконана в поєднанні: темно-зеленого, жовтого та бордового кольорів.
Ефекти працюють про батарейки типу AG13 (у комплекті)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Матеріал | Гума |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Динозавр |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 170 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 23410 |
- Ціна: 516 ₴

