Велика фігурка Годзілла Godzilla vs Kong 26 х 38 см

- Немає в наявності
- Код: 23412
905 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шанувальники екшн кінокартин могли лише мріяти побачити Годзіллу з культового фільму ближче, але тепер із музичним героєм 9903 це може стати реальністю! Фігурка виконана з пластику та пофарбована у характерні кольори. Має високу деталізацію. Руки, ноги, хвіст рухливі.
Особливість:
- ретельно опрацьовані деталі
- рухливі руки, ноги, хвіст
- розмір 26 х 38 см
Модель точно повторює героя одного з найпопулярніших екшн фільмів, що дозволить дитині стати ближчою до улюбленої кінокартини. Детальна деталізація шкіри, опрацьовані лапи та пазурі, гострі зуби - все це дозволить дізнатися більше про одного з головних персонажів під час гри.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 260 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 905 ₴
