Фігурка гумовий Динозавр Стегозавр

- Немає в наявності
- Код: 23413
331 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Динозавр неодмінно сподобається маленькому любителю доісторичних пригод і старожитностей!
Особливість:
- реалістичний дизайн;
- ретельно опрацьовані деталі;
- тварина виконана з еластичного пластику і пофарбована в характерний колір.
Що може бути цікавіше, ніж переміщатися в часі (нехай навіть у своїх фантазіях), спостерігати за життям доісторичних істот і навіть розігрувати захоплюючі сюжети зі своїми улюбленими динозаврами. Ретельно опрацьовані деталі однозначно вразять шанувальника юрського періоду, а реалістичний дизайн динозаврів зробить сюжетну гру більш цікавою та феєричною!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Динозавр |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 80 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 331 ₴
