Фігурка гумовий Динозавр Тиранозавр

- Немає в наявності
- Код: 23414
331 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Динозавр неодмінно сподобається маленькому любителю доісторичних пригод і старожитностей!
Особливість:
Особливість:
- реалістичний дизайн;
- ретельно опрацьовані деталі;
- тварини виконані з еластичного пластику і пофарбовані в характерний колір.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Динозавр |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 100 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 23414 |
- Ціна: 331 ₴
