Катер на радіокеруванні Жовтий 23 см

- Немає в наявності
- Код: 23422
885 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високошвидкісний катер на радіокеруванні - мрія всіх хлопчаків і дівчаток, від малого до великого.
Неперевершений дизайн, легке та зручне управління, швидка підзарядка та 30 хвилин активної роботи – його головні переваги.
Катер обладнаний двома дволопатевими гвинтами. Довжина катера 23 см.
Особливість:
- стильний V - образний корпус
- швидкий і маневрений
- пульт керування 2,4 GHz працює від 2-х батарейок типу AА (не включено до набору)
- човен працює від акумулятора 3,7 V
- USB-кабель у комплекті
- час роботи без підзарядки 30 хвилин
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Катер |
| Вікова група | Від 15 років і старше |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 15 м |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 10 км/год |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 650 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 72 мм |
- Ціна: 885 ₴





