Залізниця з димом 35 елементів 620 см

- Немає в наявності
- Код: 23424
1 235 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Залізниця - чудовий подарунок для малюка, який любить проводити час, вивчаючи транспортні засоби і техніку. За допомогою ігрового набору дитина зможе самостійно прокладати маршрут, визначати кількість вагонів у складі та стежити за іншими важливими нюансами!
Особливість:
- Співвідношення з звуковими ефектами і ефектним парогенератором;
- 3 види вагонів;
- Великий кільцевий шлях.
- Різні аксесуари.
Основною особливістю набору є локомотив. Він оснащений такими ефектами:
- світлові - підсвічування прожектора червоним і синім кольором;
- звуки - реалістичні звуки поїзда, початок руху і сигналу;
- парогенератор.
Комплектація:
- локомотив;
- 3 виду вагонів;
- елементи дороги;
- аксесуари.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота у зібраному вигляді | 150 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 2400 мм |
| Комплектація іграшки | Стартовий набір, Вагон, Локомотив |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Протяжність дороги | 6.2 м |
| Стан | Новий |
| Тип | Залізниця |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина у зібраному вигляді | 840 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 1 235 ₴
