Набір ляльок Леді Баг і Супер Кіт Miraculous

- Немає в наявності
- Код: 23431
403 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У наборі представлені Леді Баг і Супер Кіт у костюмах супергероїв у масках. Висота ляльок 29 см. Кожна лялька зовні відповідає своєму персонажу. Ляльки мають рухливі частини тіла.
Характеристики:
- для дітей від 3-х років;
- матеріал - пластик;
- висота ляльок - 30 см;
- упаковка - в коробці;
- габарити упаковки - 32 см х 5 х 23 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 29 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Персонажі | Леді баг і Супер кіт |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 320 мм |
- Ціна: 403 ₴
