Великий водний автомат Бластер Бірюзовий з помаранчевим

- Немає в наявності
- Код: 23449
510 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водна зброя Бластер з футуристичним дизайном. Зброя чудово підійде, як для серйозного водного бою так і для одиночної перестрілки.
Автомат оснащений системою накачування, зручною рукояткою під пальці і компактною ручкою для перенесення.
Модель з перших секунд вражає своєю грандіозною розміром. Весь корпус прикрашений вилитими елементами декору. Розмір автомата 58 х 27 см.
Особливість:
Автомат оснащений системою накачування, зручною рукояткою під пальці і компактною ручкою для перенесення.
Модель з перших секунд вражає своєю грандіозною розміром. Весь корпус прикрашений вилитими елементами декору. Розмір автомата 58 х 27 см.
Особливість:
- Дальність стрільби 6-8 м
- Сучасний дизайн
- Зручна ручка для перенесення
- Потужній насос
- Довжина 58 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Максимальна дальність стрільби | 8 м |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Водне зброю |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Колір | Бірюзовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 510 ₴
