Дитяче трюмо зі стільчиком із дзеркалом та косметикою

- Немає в наявності
- Код: 23450
1 504 ₴
Кожна дівчинка з захопленням дивиться вранці на маму і мріє також наводити красу біля дзеркала цілими днями! Казкове трюмо чудово підійде для справжньої любительки краси. Миле дзеркальце у формі яйця обрамлене малиново-блакитною декорованою візерунками рамою з лампою-сердечком та короною на верхівці. До тильного боку прикріплені висувні крильця, які послужать місцем зберігання прикрас. Сам столик виконаний у поєднанні малинового та блакитного кольорів, і має багато відсіків для косметики та інших аксесуарів.
Для зручності юної красуні передбачений маленький стільчик, а щоб гра була ще більш захоплюючою та цікавішою, у наборі також є велика кількість різних дівочих аксесуарів.
Особливість цього трюмо є сенсорна індукція. Чарівним помахом руки дитина зможе керувати світлом і перемикати 8 чарівних мелодій. Для створення магії потрібно піднести руку до лампи-серця і помахати долонькою.
Особливість:
- Сенсорне управління
- Підсвічування
- Звукові ефекти
Комплектація:
- 2 помади;
- праска для волосся;
- гребінець;
- фен;
- намисто;
- браслет;
- парфум;
- лак для нігтів;
- тіара;
- 11 деталей для столу;
- 5 деталей для стільчика;
- 2 різні шпильки;
- 2 різних кільця;
- лист з наклейками.
Розміри:
- Столик – 59 х 25.5 х 76,5 см.
- Стілець - 16,5 х 16,5 х 20 см.
Дзеркало працює від 3-х батарейок типу "АА" (у комплект не входять).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 255 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Висота | 765 мм |
- Ціна: 1 504 ₴
