Набір фокусів для дітей Danko Toys

РАСПРОДАЖА
- Немає в наявності
- Код: 23451
391 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір містить докладну покрокову інструкцію, в тому числі загальний опис всіх можливих фокусів і диск з навчальними відеоуроками!
Комплектація: інвентар для демонстрації фокусів, «чарівні ковпачки», «магічні кубики», «чарівні кільця», витратні матеріали, колода карт з варіантами сценічної вистави, «чудо-мотузка», різні елементи, що зникають, для театралізації простих фокусів.
Навчання фокусів розвиває у дитини уважність, точність, розуміння багатьох фізичних процесів, розвивається дрібна моторика рук і абстрактне мислення.
Комплектація: інвентар для демонстрації фокусів, «чарівні ковпачки», «магічні кубики», «чарівні кільця», витратні матеріали, колода карт з варіантами сценічної вистави, «чудо-мотузка», різні елементи, що зникають, для театралізації простих фокусів.
Навчання фокусів розвиває у дитини уважність, точність, розуміння багатьох фізичних процесів, розвивається дрібна моторика рук і абстрактне мислення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Тип | Фокусник, маг |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 391 ₴

