Гра велика 2в1 "Магнітна рибалка" та "Кінетичний пісок"

- Немає в наявності
- Код: 23459
503 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Раді представити вашій увазі неймовірно захоплюючу та багатофункціональну гру "Кльова рибалка" 2 в 1 від Данко Тойс.
Кльова Риболовля – розважальна інтерактивна гра для дітей та дорослих! Ловіть рибу не виходячи з дому!
Неймовірний атракціон веселощів та азарту забезпечений! Розважальна та корисна гра, яка розвиває моторику рук, реакцію, вчить швидко орієнтуватися та пробуджує дух суперництва.
KidSand - кінетичний пісок для дітей! Будуйте піскові фігури і замки у себе вдома!
Привабливість такого «чарівного піску» полягає в тому, що він не розсипається і не залишає слідів.
Комплектація:
- 1 надувна пісочниця-басейн;
- 1 магнітна вудка;
- 15 рибок;
- 1 ручний насос;
- кінетичний пісок 3-х кольорів;
- 8 формочок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рибалка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 660 мм |
| Ширина упакування | 220 мм |
| Висота упаковки | 340 мм |
- Ціна: 503 ₴


