Інерційний Автобус з дверима, що відкриваються Жовтий 45 см

-25%
- Готово до відправки
- Код: 23473
937 ₴
702 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автобус Light & Sound Bus - Це високо деталізована модель зі колекції міського транспорту City Service.
Модель виконана у масштабі 1:16 і повністю передає всі основні конструкційні особливості громадського транспорту. Зручний автобус має багато переваг: висока пасажиромісткість, просторовий салон і велика висота від підлоги, яка обумовлюється центральним положенням двигуна,
Модель зроблена з первинної пластмаси, вона відрізняється високою зносостійкістю і привабливою зовнішністю, а також дозволяє гратися з іграшкою без страху і ризику її пошкодити.
Автобус оснащений 4-ма кнопками на даху, які запускають світлові та звукові ефекти, що допоможуть включити уяву і розвинути десятки інтерактивних сюжетів.
Особливість:
Модель виконана у масштабі 1:16 і повністю передає всі основні конструкційні особливості громадського транспорту. Зручний автобус має багато переваг: висока пасажиромісткість, просторовий салон і велика висота від підлоги, яка обумовлюється центральним положенням двигуна,
Модель зроблена з первинної пластмаси, вона відрізняється високою зносостійкістю і привабливою зовнішністю, а також дозволяє гратися з іграшкою без страху і ризику її пошкодити.
Автобус оснащений 4-ма кнопками на даху, які запускають світлові та звукові ефекти, що допоможуть включити уяву і розвинути десятки інтерактивних сюжетів.
- 1. Біла кнопка - відтворює сигнал.
- 2. Жовта кнопка - активує задній хід.
- 3. Синя кнопка - видає характерний звук закриття дверей.
- 4. Зелена кнопка - включає звуки двигуна.
Особливість:
- світлові і звукові ефекти;
- масштаб 1:16;
- механізм відкриття і закриття дверей;
- дзеркала заднього виду з м’якої гуми;
- гумові колеса;
- інерційний механізм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автобус |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Висота | 90 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 702 ₴

