Машина військова інерційна "Пускова установка"

- Немає в наявності
- Код: 23476
591 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшкова ракетно-пускова установка, музична. Машина інерційна, має 4 кнопочки: звук двигуна, звук роботи установки, клаксон, спецсигнал. Зі світловими ефектами. Масштаб – 1:16. Габарити машинки 25 х 14 х 9 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 90 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 591 ₴
