Набір машинок Спецтехніка Військові машинки 6 в 1

- Немає в наявності
- Код: 23484
391 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір машинок спецтехніки із серії Військові машинки. З таким набором можна влаштовувати заїзди на швидкість, прокладати не прохідні траси і просто із задоволенням катати модельку по підлозі.
Всі машини зберігають реальні пропорції і виглядають якісно і реалістично.
У наборі 6 машинок. Розмір однієї машинки 7 х 3 х 3 див.
Всі машини зберігають реальні пропорції і виглядають якісно і реалістично.
У наборі 6 машинок. Розмір однієї машинки 7 х 3 х 3 див.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір машинок |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 30 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 391 ₴
