Трансформер Оптімус Прайм Transformers 24 см

- Немає в наявності
- Код: 23487
543 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якщо ваша дитина бачила фільм "Трансформери", то ця іграшка його точно не залишить байдужою. Легендарний робот-трансформер "Оптімус Прайм" стане кращою іграшкою для Вашого хлопчика. Непохитний командир готується до битви, яка дозволить світу роботів повернути своє лідерство в галактиці. Робот має рухомі деталі корпусу і може трансформуватися у вантажівку.
Характеристики:
- Упаковка: Коробка
- Колір: Синій
- Вага в упаковці: 450 г
- Габарити упаковки: 27 x 10 x 22 см
- Висота робота: 24 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Комбінований
- Комплектація: Іграшка, зброя
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Висота | 240 мм |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 220 мм |
- Ціна: 543 ₴
