Під'ємний кран на радіокеруванні 90 см

- Немає в наявності
- Код: 23494
1 705 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кран на дистанційному управлінні детально пропрацьована модель справжнього будівельного крана, у масштабі 1:18. Побудований кран може піднімати і опускати вантаж, а стріла обертається навколо своєї осі на 360 градусів. У комплекті крана є елементи для будівництва Ейфелевої вежі. Висота крана 90 см, а довжина стріли 65 см.
Кнопки на пульті активують:
Пульт працює від 2-х батеєрк типу "АА" 1.5V (не входить до комплекту).
Кнопки на пульті активують:
- Обертання техніки навколо своєї осі
- Роботу підйомного механізму
Пульт працює від 2-х батеєрк типу "АА" 1.5V (не входить до комплекту).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Двигун | Електричний |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Радіус дії | 10 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Кран |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Характеристики акумулятора | |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 4.8 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 350 мм |
- Ціна: 1 705 ₴
