Під'ємний кран на радіокеруванні 88 см

- Немає в наявності
- Код: 23495
1 574 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реалістичний підйомний кран здивує всіх своїми масштабами та вміннями піднімати на висоту різні товари. Кран копіює всі функції справжнього підйомника, що допомагає дитині розвивати фантазію та логічне мислення.
Особливість:
Особливість:
- кран працює від акумулятора і від пульта керування;
- кран видає реалістичні звуки підйомника;
- у наборі йде акумулятор і дві батарейки АА;
- крона заввишки 88 см;
- у крана горить висотний маятник.
- основа крана
- акумулятор
- пульт керування
- дві батарейки АА
- стовп крана
- підставка крана
- будівельне відро
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Двигун | Електричний |
| Радіус дії | 10 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Кран |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Характеристики акумулятора | |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Напруга акумулятору | 4.8 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Розміри | |
| Висота | 880 мм |
- Ціна: 1 574 ₴
