Ігровий набір шкільний автобус Лол

- Немає в наявності
- Код: 23500
994 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір Шкільний автобус LOL стане бажаним подарунком для любителів колекційних ляльок і кульок із сюрпризами всередині.
До набору входить:
- шкільний автобус (є водійське місце);
- 2 лялечки;
- 2 маленькі ляльки сестрички;
- набір меблів і аксесуарів для ляльок (шкільні парти, стіл, глобус, столик зі стільчиками і продукти для шкільного сніданку).
Двері автобуса відкидні, на зворотному боці дошка з намальованою грою «класики». Дах автобуса також відкидний - у будь-який момент транспорт можна перетворити на класну кімнату.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялька |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Паковання | |
| Ширина паковання | 136 мм |
| Довжина паковання | 355 мм |
| Висота паковання | 177 мм |
| Основні | |
| Комплектація аксесуарами | True |
| Персонажі | Lol |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 23500 |
- Ціна: 994 ₴

