Іграшка для ванної Кубики з тваринами

- Немає в наявності
- Код: 23517
416 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водні процедури – це той чудовий випадок, коли приємне можна легко поєднати з корисним, забувши при цьому про капризи та сльози дитини. Головне, перетворити нудну рутину для крихти на захоплюючу гру з гумовими кубиками.
Особливість:
- виконані із якісних полімерних матеріалів;
- до ігрового набору входить 6 м'яких гумових кубиків;
- якісно опрацьований дизайн як для тварин, так і для морських мешканців;
- іграшки можуть бризкати водою і при стисканні видавати кумедний звук.
Веселі розваги можуть супроводжуватися захоплюючими батьківськими розповідями про тварин. Іграшки плавають, бризкають водою, а завдяки компактним розмірам ідеально підходять для дитячих долонь, тому малюки легко їх стискатимуть і розтискатимуть.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Матеріал | Гума |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір іграшок |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 65 мм |
- Ціна: 416 ₴
