Великий набір для творчості "Big creative box" 4 в 1 Danko Toys Тісто, пластилін, пісок, маса для ліплення

- Немає в наявності
- Код: 23548
644 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір креативної творчості 4в1 BIG CREATIVE BOX захопить кожну дитину. Адже кожен малюк унікальний та його творчий потенціал розвивається під час ігор чи занять творчістю. Цей великий набір креативної творчості містить основні види всіма улюблених усіма дітьми матеріалів:
- тісто для ліплення в баночках: 6 шт.
- тісто для ліплення в брикетах: 6 шт.
- маса для ліплення у брикетах: 6 шт.
- кульковий пластилін 6 шт.
- кінетичний пісок: 400г.
- блістерні форми: 3 шт.
- екструдер: 1 шт.
- набір форм і аксесуарів
- покрокова інструкція "Майстер-Клас"
Розмір упаковки: 34 х 23 х 8 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для ліплення |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість кольорів у наборі | 21-25 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 34 см |
| Ширина | 8 см |
| Висота | 23 см |
- Ціна: 644 ₴
